Film ślubny – sposób na to żeby był wyjątkowy

W jaki sposób nagrać film? które momenty są najważniejsze ? Wszystkie te informacje będą zawarte w tym artykule. Informacje które pomogą Ci odmienić Twój film na wyjątkowy oraz unikalny.

Latest Posts

REKLAMA
REKLAMA

Podpowiemy Ci jakie narzędzia użyć, aby film stał się nowoczesny.

REKLAMA

Film z 2007, a 2017 roku – Jakie zmiany?

Dawne filmy ze ślubu oraz wesela były nagrywane stacjonarnymi kamerami wideo, były nudne oraz długie. Dlatego nikt nie miał ochoty wracać do tych momentów i Państwo młodzi nie mieli ochoty oglądać filmu z najważniejszych dni w ich życiu. Zatrudnienie kamerzysty w tych czasach było związane z tym bo: „wszyscy mają”, „bo tak wypada”, „bo rodzice chcą” – Wszystkie te filmy wyglądają identycznie.

Co nam przynosi nowa technologia oraz świeży pogląd specjalistów w tych czasach ? – kamery stały się bardziej mobilne (mniejsze) . Powstały nowe akcesoria do filmowania, które nadają nowego charakteru, przez co filmy są bardziej dynamiczne oraz przyjemniejsze dla oka. Jeśli chcemy wprowadzić nasz film na poziom wyżej musimy używać takich narzędzi jak : dron, kamerka sportowa, kran kamerowy.

REKLAMA
Przeczytaj także:  Wesele i ślub Millenialsów - rewolucja, czy ewolucja zwyczajów?

Nadal dobrze sprawujące się narzędzie – Dron

Jedynym z najbardziej efektywnych nadal narzędziem do nagrywania jest dron. Nagrywanie z powietrza kilka lat temu to była technologia, która była używana przy realizacjach drogich reklam czy wysokiej jakości filmów pełnometrażowych. Aktualnie drony dobrej jakości nadal są drogie ale dostępne w zasięgu filmowców ślubnych. W jakich momentach wychodzą najlepsze ujęcia z drona ?

* Przyjazd młodego do Pani młodej,
* przejazd Państwa młodych do kościoła
* ujęcia architektury kościoła
* Sala weselna i krajobraz okolicy

Tego typu detale sprawią, że film nabiera zupełnie innego charakteru, będzie on oryginalny na tle filmów waszych znajomych.

Przeczytaj także:  Jak zaplanować wesele w 8 krokach? Kalendarz przygotowań ślubnych

Kamera sportowa na ślubie?

Dzięki tym kamerą kreatywność ujęć jest większa, najlepszą opcją pod kontem jakości jest oczywiście kamerka sportowa GoPro, wielkość takiej kamerki to dwa pudełka zapałek posiada zestaw uchwytów. Dlatego też można ją zamontować wszędzie. Tutaj montowanie zależy już od pomysłu. Może być ona w samochodzie podczas przejazdu Państwa młodych, w bukiecie Pani młodej – a nawet na nadgarstku pana młodego podczas pierwszego tańca. Dzięki ten kamerce właśnie Twój film nabierze odpowiedniego tempa oraz jakości. A przy realizacji ogrom możliwości.

Zobaczcie również: 

REKLAMA
MATERIAŁY PROMOCYJNE
REKLAMA