W drodze do ołtarza…

Przed Tobą jeden z najpiękniejszych dniu w życiu - ślub. Oprócz ogromnego szczęścia, zaczynasz odczuwać stres. Co zrobić żeby to wydarzenie było naprawdę wyjątkowe? Zacznij od stworzenia odpowiedniego harmonogramu.

Latest Posts

REKLAMA
REKLAMA

Planowanie najlepiej rozpocząć już rok przed ślubem, pozwoli to bez dodatkowych nerwów dopiąć każdy szczegół. Ustalenie daty to oczywistość. Dodatkowo zastanówcie się nad budżetem i Waszymi oczekiwaniami.

REKLAMA

Jeśli decydujecie się na ślub kościelny, wybierzcie parafię i jak najszybciej zapytajcie, czy wybrany termin jest wolny. Podobnie sprawa ma się w przypadku sali weselnej. Nie bez przyczyny mówi się, że znalezienie domu weselnego sprawia dużo problemów. Obecnie opcji jest wiele, ale jeśli planujecie ślub w „sezonie”, musicie działać sprawnie.

Dobra zabawa podczas wesela to podstawa

Szukając zespołu bądź DJ, warto porozmawiać ze znajomymi – być może polecą Wam kogoś godnego uwagi. Przed zarezerwowaniem terminu, koniecznie sprawdźcie czy muzyka grana przez wybrany zespół Wam odpowiada, dogadajcie też szczegóły dotyczące oczepin i zabaw weselnych.

REKLAMA

Fotograf bez wątpienia odgrywa ważną rolę. Wybór odpowiedniej osoby zagwarantuje Wam doskonałą pamiątkę. Fotograf Kamil Spólnicki z Lublina, traktuje fotografię ślubną jak sztukę. Zależy mu na uchwyceniu emocji i detali, które w połączeniu stworzą niezapomniany reportaż ślubny. Uwieczni nie tylko sam moment zaślubin, ale także przygotowania, a już po ceremonii możecie wspólnie zaplanować sesję plenerową.

Przeczytaj także:  Ślub i wesele - na czym można zaoszczędzić podczas planowania?

Jeśli nie macie pomysłu na plener, nie martwcie się Fotograf Kamil Spólnicki zna w Lublinie i okolicach wiele ciekawych miejsc i z pewnością doradzi Wam coś odpowiedniego. Nie zapomnijcie, że rezerwacja terminu u fotografa to bardzo ważna kwestia, nie zostawiajcie jej na ostatnią chwilę.

Macie już datę, miejsce, zespół i fotografa. Co dalej? Na około 8 miesięcy przed Wielkim Dniem, warto rozpocząć poszukiwanie sukni ślubnej oraz zarezerwować makijażystkę i fryzjerkę. Wybór garnituru dla Pana Młodego to równie ważna kwestia, poświęćcie jej trochę uwagi. Należy także określić dokładną listę gości, dzięki czemu uda Wam się oszacować koszty sali weselnej. Mniej więcej pół roku przed wyznaczoną datą, zamówcie zaproszenia i obrączki. Kolejne miesiące do dopracowywanie szczegółów: wybór tortu weselnego, ustalenia z florystką i rozdanie zaproszeń. Szczególnie to ostatnie zajmuje sporo czasu, dlatego zaplanujcie to odpowiednio wcześnie.

Przeczytaj także:  Jak zaplanować wesele w 8 krokach? Kalendarz przygotowań ślubnych

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia. Pamiętaj, że jest to Wasz dzień, dlatego porównywanie się do innych lub uleganie wpływom rodziny nie jest dobrym rozwiązaniem. Oczywiście może się zdarzyć tak, że coś pójdzie nie po Twojej myśli. Nie martw się tym. Nie masz wpływu na pogodę, czy humory najbliższych. Weź głęboki oddech i ciesz się najważniejszym dniem w Twoim życiu.

Zobaczcie również: 

REKLAMA
MATERIAŁY PROMOCYJNE
REKLAMA