Jaki prezent na 25. rocznicę ślubu?

25. rocznica ślubu, czyli srebrna, to niezwykłe wydarzenie dla każdego małżeństwa. Kolejny rok razem warto uczcić upominkiem dla dwojga. Zamiast tradycyjnych kwiatów, słodkości czy alkoholu, parze znajomych lub rodzicom można ofiarować oryginalny prezent, np. romantyczną kolację, degustację win, kurs tańca towarzyskiego, sesję zdjęciową, pobyt w ośrodku Spa&Wellness czy parasailing.

Latest Posts

REKLAMA
REKLAMA

Prezent na 25. rocznicę ślubu rodziców

Wyjątkowy prezent na 25. lecie ślubu to ofiarowanie rodzicom vouchera na zabiegi pielęgnacyjne i relaks w ekskluzywnym ośrodku Spa. Placówki oferują specjalne pakiety, które zostały stworzone specjalnie z myślą o parach. Najpopularniejszym zabiegiem dla dwojga jest relaksacyjny masaż ciała, np. gorącymi kamieniami, chińską bańką, czekoladą, świecą czy olejkami aromaterapeutycznymi. Na rocznicę ślubu można także ofiarować całodniowy pobyt w Spa z możliwością korzystania z saun, jacuzzi, basenów z hydromasażem, łaźni oraz siłowni.

REKLAMA

Kolacja dla dwojga to oryginalny pomysł na upominek rocznicowy. Wyjście do restauracji razem to idealny moment, by uczcić przeżyte wspólnie 25 lat w małżeństwie. Ciekawym pomysłem jest także kolacja z profesjonalnym sommelierem. Specjalista opowie o ciekawostkach związanych z winem oraz pokaże jak prawidłowo otwierać i serwować trunek. Na uczestników kolacji czeka także degustacja alkoholu.

Przeczytaj także:  Dlaczego warto podpisać intercyzę?

Prezent na 25. rocznicę ślubu znajomych

Upominkiem na rocznicę ślubu może być ofiarowanie znajomym vouchera na sesję zdjęciową dla dwojga. Fotograf uchwyci szczęśliwe chwile, a zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Prezentem na rocznicę ślubu może być także kurs tańca dla dwóch osób. Do wyboru są np. taniec towarzyski, salsa czy tango argentyńskie. Pomysłem na oryginalne spędzenie czasu będzie degustacja, np. wina, piwa lub whisky. W czasie spotkania specjalista od danego trunku opowiada o rodzajach alkoholu oraz sposobie podawania go. Uczestnicy mogą degustować różne rodzaje whisky, wina lub piwa.

REKLAMA
Przeczytaj także:  Wesele w nietypowym stylu dla niepokornych

Ekstremalne prezenty na rocznicę ślubu

Pary, które lubią adrenalinę, z pewnością ucieszy możliwość aktywnego spędzania czasu nad powierzchnią ziemi. Parasailing to lot na spadochronie, który jest holowany przez motorówkę. Specjalna podwójna uprząż z siodełkami daje stabilizację i komfort, dzięki czemu w czasie lotu można wygodnie podziwiać widoki. Para leci razem obok siebie na jednym spadochronie. Uczestnicy zabawy zostają przeszkoleni teoretycznie. Na czas lotu para ma założone obowiązkowe kamizelki ratunkowe.

Zobaczcie również: 

REKLAMA
MATERIAŁY PROMOCYJNE
REKLAMA