Podaruj unikatowe czekoladki na ślub

Znalezienie ciekawego pomysłu na prezent ślubny może być poważnym wyzwaniem. Gdy chcemy podarować coś słodkiego, pomyślmy o zakupieniu czekoladek innych niż wszystkie. Nie tylko będą wyśmienicie smakować, ale również będą wspaniałą pamiątką!

Latest Posts

REKLAMA
REKLAMA

Prezenty ślubne są tematem wielu dyskusji. Dzisiaj jednak już tak często nie głowimy się nad tym, co zakupić – coraz więcej narzeczonych przekazuje w zaproszeniu informację o tym, że chcieliby otrzymać gotówkę. Także popularne stały się listy prezentów, które również zrzucają z gości ciężar związany z wyborem upominku. Jednak czasami chcemy też dodać coś od siebie, na przykład wraz z kartką z życzeniami. Wtedy uroczym upominkiem będzie coś słodkiego.

REKLAMA

Zwykła bombonierka, a może coś specjalnego?

Często słodkim podarunkiem dla Młodej Pary jest bombonierka. W sprzedaży znajdziemy wiele odświętnych pudełeczek ze słodkościami, które nadają się na każdą okazję i sprawdzą się również jako prezent ślubny. Jednak wtedy, gdy szukasz czegoś jedynego w swoim rodzaju, warto rzucić okiem na inne propozycje.

Dzisiaj w sklepach, także w tych internetowych, możemy znaleźć wyśmienite czekoladki w wielu niecodziennych odmianach. Co więcej, możemy też zakupić je wraz z usługą personalizacji, na przykład wydrukowania bileciku z życzeniami czy umieszczania napisów oraz fotografii na opakowaniu. W ten sposób zwykła bombonierka ze słodkościami może przemienić się w coś niezwykłego – jedynego w swoim rodzaju, unikatową pamiątkę po tym szczęśliwym wydarzeniu.

REKLAMA
Przeczytaj także:  Co zamiast rzucania monetami? 5 eko pomysłów na Twój ślub!

Jakie czekoladki na ślub wzbudzą sensację?

Gdy chcesz podarować słodki prezent jedyny w swoim rodzaju, pomyśl o zakupieniu czekoladowych figurek. W sprzedaży znajdziemy różnorodne kreacje z czekolady białej, mlecznej oraz gorzkiej uformowane w ciekawe kształty – czekoladowe kontrolery do gry, serduszka, aparaty fotograficzne, podkowy na szczęście, czekoladki przypominające pionki do gry w warcaby czy szachy w opakowaniu będącym planszą, a nawet czekoladki w kształcie pierogów, a to tylko kilka propozycji.

Do wyboru jako czekoladki na ślub mamy też specjalne czekoladowe telegramy. W opakowaniu znajdują się czekoladki z wybitymi literkami, które układają się w życzenia. Możemy skorzystać z gotowych wzorów życzeń lub ułożyć je samodzielnie.

Interesującą propozycją są też czekolady robione na zamówienie. Wtedy możemy wybrać bazę czekolady – mleczną, białą czy gorzką, a następnie wybieramy dodatki. Możemy zdecydować się na suszone owoce, orzechy, zioła, inne słodycze, na przykład ciasteczka, M&M-sy. Możemy wtedy skomponować unikatową tabliczkę czekolady, której nie kupimy w żadnym sklepie.

Przeczytaj także:  5 powodów, dla których pary decydują się na ślub za granicą

Świetną propozycją są też czekoladki z dekoracyjnymi opakowaniami

Firma ChocoRepublica wykonuje je na zamówienie klientów. W ofercie znajdziemy nawet specjalne czekoladki na ślub. Klient ma wtedy do wyboru wzór opakowania – metalowej puszki. Możemy wskazać na gotowy projekt i dodać do niego napisy, możemy też załadować własne zdjęcie. Takie opakowanie będzie cieszyło oko nawet wtedy, gdy jego zawartość zostanie zjedzona.

Zobaczcie również: 

REKLAMA
MATERIAŁY PROMOCYJNE
REKLAMA