Prezenty na rocznicę ślubu rodziców

Rocznica ślubu to dobra okazja, aby spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Rodzicom, świętującym kolejny rok w związku małżeńskim, warto ofiarować wyjątkowy prezent, np. rejs jachtem lub katamaranem, romantyczną kolację przy świecach, kurs tańca towarzyskiego czy relaksacyjny wypoczynek w ośrodku odnowy biologicznej.

Latest Posts

REKLAMA
REKLAMA

Prezent dla rodziców – kurs tańca

Kurs tańca to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu. Oryginalnym prezentem dla rodziców będzie voucher na warsztaty taneczne, np. z tanga argentyńskiego, walca wiedeńskiego, samby brazylijskiej czy quickstepa. Ciekawych ofert, stworzonych z myślą o parach, można szukać na portalach, takich jak: superprezenty.pl. Jako upominek można podarować kompletny kurs, składający się z około 16 spotkań, lub pojedynczą lekcję zapoznawczą z danym gatunkiem tańca.

REKLAMA

Rocznica ślubu na jachcie

Oryginalnym pomysłem na prezent jest rejs dla dwojga po mazurskich jeziorach lub Bałtyku. Ekskluzywnym jachtem można żeglować po Zatoce Gdańskiej przez cały dzień, pod opieką skippera. Na mazurskich jeziorach popularnością cieszy się pływanie żaglówkami i na katamaranie, czyli statku, który posiada dwa kadłuby. Są one ze sobą połączone i usytuowane względem siebie równolegle. Około godzinny rejs odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Przeczytaj także:  Zaproszenia ślubne i ich rodzaje

Świętowanie rocznicy ślubu w ośrodku odnowy biologicznej

Kolejny rok razem para może uczcić w salonie odnowy biologicznej, gdzie skorzysta z licznych zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i odmładzających. Pakiet Spa dla dwojga to np. masaż z drenażem limfatycznym, zabiegi pielęgnacyjne, peeling całego ciała oraz możliwość z korzystania z basenu, jacuzzi i sauny. W prezencie rocznicowym można ofiarować także zestaw podarunkowy, czyli voucher na określoną sumę pieniędzy, za którą para sama wybierze sobie z jakich zabiegów chce skorzystać.

REKLAMA
Przeczytaj także:  Co zamiast rzucania monetami? 5 eko pomysłów na Twój ślub!

Romantyczna kolacja we dwoje

Tradycyjna uroczysta kolacja to prezent, który zawsze się sprawdza. Warto wybierać restauracje, które serwują regionalne dania i specjały, np. kuchni włoskiej, japońskiej, hiszpańskiej, francuskiej czy bałkańskiej. Wieczór można urozmaicić degustacją alkoholi, np. whisky, piwa lub wina. W czasie spotkania specjalista opowiada uczestnikom o historii danego trunku i ciekawostkach z nią związanych oraz przedstawia szczegółowo jego rodzaje.

Zobaczcie również: 

REKLAMA
MATERIAŁY PROMOCYJNE
REKLAMA