Pastele na ślubie i weselu – inspiracje

Latest Posts

REKLAMA
REKLAMA

Niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy dzień w życiu – Twój ślub. Nic dziwnego, że chciałabyś, aby był jedyny w swoim rodzaju. Niezależnie od tego, jaki scenariusz zaplanowałaś, warto zapoznać się z aktualnie obowiązującymi trendami. Choć zmieniają się one z sezonu na sezon, to pewne rzeczy pozostają stałe. Są nimi np. pastelowe dekoracje, które upiększą i urozmaicą każdy weselny wystrój zarówno sali, jak i stołów.

Dekorowanie zacznij od siebie!

Długa, krótka, z trenem czy bez, biała lub ecru – nawet najpiękniejsza suknia ślubna wymaga dodatków. Oprócz welonu nieodłącznym elementem kreacji panny młodej jest bukiet ślubny. Zazwyczaj ma być uzupełnieniem stroju, ale także akcentem, który nada mu wyrazu i dopełni cały efekt.

REKLAMA

Tradycyjne bukiety odchodzą w zapomnienie – aktualnie popularnością wśród kobiet cieszą się wiązanki z mocnym akcentem kolorystycznym, a także pastelowe bukiety ślubne. Te ostatnie to opcja, która sprawdzi się w każdej sytuacji – niezależnie od tego czy masz już wyrazistą, czy też delikatną suknię.

Delikatny, pastelowy róż połączony z jasnym fioletem i odrobiną błękitu z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich – nie krzykliwym kolorem, ale sposobem wykonania. W zabawie pastelowymi kolorami – jak przekonują dekoratorzy ślubni – chodzi przede wszystkim o umiar, który sam w sobie nada elegancji. Wiązanki w podobnym tonie zaprezentowano na stronie internetowej http://dekorowanie.pl/.

REKLAMA
Przeczytaj także:  Dlaczego warto podpisać intercyzę?

Kolorowo na stołach

Dlaczego ograniczać się tylko do bukietu ślubnego? Pastelowe kolory świetnie sprawdzą się także jako dodatki do wystroju stołów. A dekoracja stołów weselnych to ciężkie zadanie, bo elementów wystroju jest wiele, a wszystkie muszą ze sobą współgrać. Pastelowe wystroje to świetne rozwiązanie dla osób, które nie czują się pewnie, eksperymentując z kolorami, ale jednocześnie chciałyby mieć wytworne i piękne nakrycia stołów.

Delikatne, stonowane kolory sprawiają, że trudno o dekoracyjne faux pas. Spokojnie możesz połączyć błękitne serwetki z różowymi wstążkami wokół kieliszków i żółtymi elementami obrusu. To samo dotyczy kwiatów w wazonach na stole – koniecznie żywych! Zasada im więcej kolorów, tym lepiej sprawdzi się w każdej sytuacji, nawet podczas wystroju sali.

Dekoracje sal weselnych można podzielić na dwie kategorie – w pierwszej króluje przepych, w drugiej umiarkowana elegancja. Jeśli chcesz mieć dużo kolorów, niekoniecznie muszą być to krzykliwe odcienie – pastele uspokoją cały wystrój i sprawią, że choć będzie kolorowo, to unikniesz sytuacji, że będzie tandetnie. Dekoracje ślubne mogą być jednocześnie eleganckie i zwariowane, kolorowe, lecz umiarkowane – ważne by znaleźć swój styl i puścić wodze fantazji.

Przeczytaj także:  Wybieramy najlepsze menu weselne

Pastele – kolorowo, elegancko i wystawnie

Decydując się w ten wymarzony dzień na pastelowy wystrój wnętrz, znacznie ułatwisz sobie zadanie. Po pierwsze, pastelowe kolory są łatwe w użyciu i minimalizują ryzyko pomyłek. Po drugie, sprawdzają się niemal w każdym wydaniu – zarówno na skromnym przyjęciu dla najbliższej rodziny, jak i wystawnym weselu na ponad 100 osób. Po trzecie, są tanie, ponieważ ograniczasz się jedynie do kilku kolorów, które – połączone ze sobą – dają niesamowity efekt końcowy. Przekonana?

Jeśli tak, to czym prędzej odwiedź stronę internetową http://dekorowanie.pl/nasza-oferta-dekoracji-sal-weselnych/ i wybierz kompozycję idealną dla siebie albo skorzystaj z rad ekspertów, którzy sprawią, że twoje dekoracje weselne będą niepowtarzalne.

Zobaczcie również: 

REKLAMA
MATERIAŁY PROMOCYJNE
REKLAMA